ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Скидки и акции
Только до конца марта! Скидки до 25% на языковые курсы в США и Великобритании!
В новом году Kings Education предоставляет уникальную возможность получить скидку до 25% на курсы изучения английского языка в США и Великобритании.
Скидки до 1000 ф.ст. на летние каникулы в Англии! Бронируй свое лето уже сейчас и получай приятные бонусы!
Только до конца февраля на условиях раннего бронирования Earlscliffe College предлагает свои академические программы по невероятно доступной цене!
Учите английский в Ирландии по специальным ценам! Всего от 175 евро в неделю!
Только для Вас действуют скидки до 15% при бронировании любого курса английского в ирландской языковой школе Atlas Language School! Успейте сэкономить!
Популярные программы
Обучение в Канаде является одним из самых популярных направлений среди украинских студентов. Образовательное агентство "СТАРТ ПЛЮС" рекомендует оптимальную схему обучения в Канаде с максимальной экономией средств! Детальнее о высшем образовании в Канаде
Изучение английского языка + программа развлечений и отдых на море! Летние каникулы в Англии - это незабываемое время, проведенное в атмосфере дружбы, знаний и веселья! 100% погружение в англоязычную среду!
О таких каникулах мечтает каждый ребенок! Nobel International School Algarve предлагает эксклюзивную программу для детей от 12 лет! Лагерь с условиями повышенного комфорта, трехразовое питание, экскурсии, развлечения и уроки английского!


Отзыв о English Language Centres, ЕС (Лондон)

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Сіно Тетяна
Возраст 22
Период учебы 19 недель
Страна Великобритания
Учебное заведение English Language Centres (EC)

Дуже задоволена навчанням, величезний прогрес (+2 - 2,5 бали в кожному виді мовленнєвої діяльності) за такий короткий період часу. Програма дуже урізноманітнена, особливо сподобалося те, що до соціальних закладів включалися найактуальніші програми у місті, як тільки ті з'являлися.

Найбільше сподобалось відношення викладачів, технічне забезпечення школи, а також організація навчального процесу, яка дає можливість навчатися не тільки в класі з підручниками, але і в різних додаткових гуртках за інтересами (музика, шопінг тощо).

Майбутнім студентам раджу скористатися можливостями школи по максимуму. Школа, а зокрема викладачі, дуже заохочують активну діяльність студентів не тільки на заняттях, але й за їх межами.

Я навчалася близько 1,5 місяця за програмою General English та 2 місяці за програмою підготовки до Cambridge Exam. Особисто я надаю перевагу останньому, оскільки рівень прогресу також залежить і від колективу, в якому навчаєшся. Так от зазвичай на програмі підготовки до екзаменів, як викладачі, так і студенти більш мотивовані та серйозніші, оскільки працюють на результат. Програма підготовки до  Cambridge Exam дуже інтенсивна і включає широкий спектр граматики та правил, що дає можливість навчатися говорити правильно. В майбутньому я також хотіла б навчатися за програмою підготовки до IELTS.

Роботою компанії "Старт Плюс" винятково задоволена, включаючи строки надання послуг, а також толерантність та дружелюбність у спілкуванні з клієнтом. Через технічні несправності у візовому центрі мені довелося чекати 2 години на подачу документів, працівник "Старт Плюс" була зі мною від першої до останньої хвилини.

В компанії "Старт Плюс" можливо знайти високий рівень сервісу за розумну ціну. Буду рекомендувати цю компанію своїм друзям та знайомим.

Якщо Вас зацікавила програма навчання в ЕС, більш детальну інформацію можна отримати на нашому сайті. Перейти на сторінку English Language Centres (EC).

Отримати консультацію Ви можете за тел.: +38(044) 580 3126, +38 (097) 954 80 19. Онлайн-запит


Все отзывы