ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Отзыв о ILAC, Canada

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Троницкая Валерия
Возраст 18
Период учебы 1 неделя (зима 2016)
Страна Канада
Учебное заведение ILAC

Які Ваші враження від поїздки? - "Я маю багато вражень, але найбільше сподобалося навчання у школі та проведення вільного часу з моїми одногрупниками.

Якщо ти маєш змогу поїхати навчатися за кордон, то обо’язково її потрібно використовувати, адже це дає великий досвід, який допомагає тобі у спілкуванні з іноземцями, вивченні мови, а також ти стаєш почувати себе вільно в іншій країні і це, мені здається, є найголовнішим."

Ваше враження від навчального процесу та викладачів? Які Ваші успіхи у вивченні англійської мови? - "Навчалася в школі, тому тут можна назвати багато позитивних моментів. Усе було чудово організовано та спланово, викладачі були найкращими, які мали неординарні підходи до навчання; особливо сподобалися різні ігри."

Які Ваші враження від умов проживання? - "Сім’я була хорошою, відносилися до мене чудово, вони хоч і харчувалися незвичайною для мене їжею, але мені все сподобалося."

Чи сподобалась Вам программа дозвілля? - "Школа надає перелік різних заходів, які ти можеш відвідати. Ти міг відвідати будинок парламенту, поїхати до Ніагарського водоспаду, ходити в кіно та на різні вистави, які відбувалися у самій школі."

Чи є у Вас якісь поради майбутнім студентам цієї школи, можливо рекомендації з Вашого особистого досвіду? - "Потрібно просто не боятися, бути товариським і твоя поїздка буде сповнена пригод і ти отримаєш багато позитивних та незабутніх вражень!"

Чи збираєтесь Ви в майбутньому брати участь в освітніх програмах за кордоном?  -  "Так."

Чи є у Вас зауваження до процедури оформлення подорожі? Як Ви оцінюєте роботу менеджерів освітньої агенції "Старт Плюс"?  - "Немає. Агенство викоює свою роботу ідеально, на 100%, я вже переконалася у цьому в друге."

Чи будете Ви рекомендувати освітню агенцію "Старт Плюс" своїм друзям та знайомим? - "Так."

Інші відгуки Троніцької Валерії: Living Learning English, Великобританія (літо 2015)

 

Якщо Ви зацікавилися навчанням в ILAC, більше інформації про цю програму та умови проживання Ви можете знайти тут: перейти на сторінку навчального закладу >>

Отримати консультацію менеджера Ви зможете за телефонами: +38 (044) 580 3126, +38 097 954 80 19.

 


Все отзывы