ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Living Learning English, Великобритания

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Троницкая Валерия
Возраст 18
Период учебы 4 недели (лето 2015)
Страна Великобритания
Учебное заведение Living Learning English

Які Ваші враження від поїздки? - "Мені сподобалося все: відпочинок, навчання, умови проживання та ставлення до мене. 

Я думаю, що все залежить від сім’ї, в якій ти проживаєш. У першій сім’ї я не мала багато вільного часу, адже вчитель спланував моє навчання на цілий день. Виходила гуляти тільки на вихідних, ще інколи мала вечірні прогулянки, але булла дуже втомлена після уроків. Моя друга сім’я дуже відрізнялася від першої. Розклад був чудово спланований і я мала багато вільного часу. Тут кожен наступний день відрізнявся від іншого: нові знайомства, екскурсії, враження. Це були неймовірні канікули!  

Ваше враження від навчального процесу та викладачів? Які Ваші успіхи у вивченні англійської мови? - "Чудові вчителі, у кожного різні підходи до навчання і це добре. За цей час стала краще володіти мовою, можна сказати, що результат перевершив очікування."

Які Ваші враження від умов проживання? - "Умови проживання дуже хороші. Харчування просто відмінне." 

Чи сподобалась Вам программа дозвілля? - "Можна сказати, що программу дозвілля я обирала сама, учителі зі мною завжди радилися, що я хочу. Але більше за все я цікавилася активним відпочинком." 

Чи є у Вас якісь поради майбутнім студентам цієї школи, можливо рекомендації з Вашого особистого досвіду? - "Не боятися спілкуватися з носіями мови, вони тебе завжди розуміють, підтримають та допоможуть, якщо ти чогось не розумієш. А ще я б радила виходити самим на прогулянку містом або в магазин, адже це дуже допомагає тобі у спілкуванні."

Чи збираєтесь Ви в майбутньому брати участь в освітніх програмах за кордоном?  - "Так."

Чи є у Вас зауваження до процедури оформлення подорожі? Як Ви оцінюєте роботу менеджерів освітньої агенції "Старт Плюс"?  - "Відмінне обслуговування, усе оформили швидко, завжди допомагали, якщо щось не зрозуміло."

Чи будете Ви рекомендувати освітню агенцію "Старт Плюс" своїм друзям та знайомим? - "Так." 

 

Якщо Ви зацікавилися навчанням в Living Learning English, більше інформації про цю програму та умови проживання Ви можете знайти тут: перейти на сторінку навчального закладу >>

Отримати консультацію менеджера Ви зможете за телефонами: +38 (044) 580 3126, 236 8550.

 


Все отзывы