ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Скидки и акции
Английский за рубежом со скидками до 25%!
Хотите изучать английский за рубежом, но цены "кусаются"? Выбирайте страну и отправляйтесь на языковую программу гораздо дешевле! В акции принимают участие Англия, Ирландия и США!
Изучайте английский язык в Ирландии по нереально низкой стоимости: бронируйте 4 недели, а платите за 3 недели!
Бронируйте курсы английского языка для взрослых длительностью 4 недели в языковой школе Active Language Learning в Ирландии по цене 3-х недельных курсов!
Школа французского языка AzurLingua в Ницце дарит сезонные скидки на летние программы для детей!
Не упустите свой шанс получить приятный бонус в качестве скидки на летние программы изучения французского языка в Ницце на прекрасном Лазурном побережье!
Популярные программы
Обучение в Канаде является одним из самых популярных направлений среди украинских студентов. Образовательное агентство "СТАРТ ПЛЮС" рекомендует оптимальную схему обучения в Канаде с максимальной экономией средств! Детальнее о высшем образовании в Канаде
Изучение английского языка + программа развлечений и отдых на море! Летние каникулы в Англии - это незабываемое время, проведенное в атмосфере дружбы, знаний и веселья! 100% погружение в англоязычную среду!
О таких каникулах мечтает каждый ребенок! Nobel International School Algarve предлагает эксклюзивную программу для детей от 12 лет! Лагерь с условиями повышенного комфорта, трехразовое питание, экскурсии, развлечения и уроки английского!


Living Learning English, Великобритания

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Троницкая Валерия
Возраст 18
Период учебы 4 недели (лето 2015)
Страна Великобритания
Учебное заведение Living Learning English

Які Ваші враження від поїздки? - "Мені сподобалося все: відпочинок, навчання, умови проживання та ставлення до мене. 

Я думаю, що все залежить від сім’ї, в якій ти проживаєш. У першій сім’ї я не мала багато вільного часу, адже вчитель спланував моє навчання на цілий день. Виходила гуляти тільки на вихідних, ще інколи мала вечірні прогулянки, але булла дуже втомлена після уроків. Моя друга сім’я дуже відрізнялася від першої. Розклад був чудово спланований і я мала багато вільного часу. Тут кожен наступний день відрізнявся від іншого: нові знайомства, екскурсії, враження. Це були неймовірні канікули!  

Ваше враження від навчального процесу та викладачів? Які Ваші успіхи у вивченні англійської мови? - "Чудові вчителі, у кожного різні підходи до навчання і це добре. За цей час стала краще володіти мовою, можна сказати, що результат перевершив очікування."

Які Ваші враження від умов проживання? - "Умови проживання дуже хороші. Харчування просто відмінне." 

Чи сподобалась Вам программа дозвілля? - "Можна сказати, що программу дозвілля я обирала сама, учителі зі мною завжди радилися, що я хочу. Але більше за все я цікавилася активним відпочинком." 

Чи є у Вас якісь поради майбутнім студентам цієї школи, можливо рекомендації з Вашого особистого досвіду? - "Не боятися спілкуватися з носіями мови, вони тебе завжди розуміють, підтримають та допоможуть, якщо ти чогось не розумієш. А ще я б радила виходити самим на прогулянку містом або в магазин, адже це дуже допомагає тобі у спілкуванні."

Чи збираєтесь Ви в майбутньому брати участь в освітніх програмах за кордоном?  - "Так."

Чи є у Вас зауваження до процедури оформлення подорожі? Як Ви оцінюєте роботу менеджерів освітньої агенції "Старт Плюс"?  - "Відмінне обслуговування, усе оформили швидко, завжди допомагали, якщо щось не зрозуміло."

Чи будете Ви рекомендувати освітню агенцію "Старт Плюс" своїм друзям та знайомим? - "Так." 

 

Якщо Ви зацікавилися навчанням в Living Learning English, більше інформації про цю програму та умови проживання Ви можете знайти тут: перейти на сторінку навчального закладу >>

Отримати консультацію менеджера Ви зможете за телефонами: +38 (044) 580 3126, 236 8550.

 


Все отзывы