ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Отзыв об Active Language Learning

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Козий Роксолана
Возраст 39 лет
Период учебы 2 недели (весна 2014)
Страна Ирландия
Учебное заведение Active Language Learning - Dublin, Ireland

Отзыв: "Школа розміщена поблизу моря, з її тераси відкривається мальовничий краєвид. Колектив вчителів школи дуже дружній, доброзичливий, викладачі з терпінням пояснюють навчальний матеріал. Занняття присвячені граматиці, мовній специфіці та відточування правильності вимови. Важливий момент: на програмі присутні не тількі юні студенти, у групі займаються люди середнього і старшого віку. Невимушене оточення, сміх, студентське життя, що може бути більш приємним?  Люди дуже чуйні, допомагають один одному в навчанні. Це допомагає зняти страх у спілкуванні з іноземцями. Вечорами в будні дні студенти зустрічаються у пабах, у вихідні є можливість відвідувати екскурсії та прогулянки. У певні дні викладачі разом зі студентами проводять своє дозвілля за веселими розмовами та келихом пива (Гіннес). Насиченне життя навчає використовувати іноземну мову на практиці. Постійне спілкування англійською приносить швидший результат. 

Проживання у сімї дає можливість не тільки покращити мовні навички, а й прекрасно моделює відносини між людьми різних світоглядів та звичаїв. 

Участь у мовній програмі подарувала мені можливість мандрувати, навчатись, а також знайомитись з новими людьми. Дуже вдячна колективу школи, студентам зі школи та сім'ї, в якій я проживала, за те, що так тепло мене приймали.

Я відкрила для себе Ірландію з найкращої сторони. Перебування на програмі протягом 14 днів - це дуже короткий термін, мені хотілось б залишитися в ній довше. Ця країна вражає своєю красою, сюди хочеться повертатися знову і знову. Бажаю всім такого ж чудового досвіду перебування на мовних курсах та успіхів у навчанні."

Если Вы заинтересовались обучением в The Language Explorer, больше информации о программах обучения и условиях проживания Вы можете найти здесь: перейти к описанию учебного заведения>>

Все отзывы>>


Все отзывы