ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Скидки и акции
Пасхальные каникулы в Англии со скидкой 50%!
Хотите провести пасхальные каникулы и весело, и с пользой, и вдвое дешевле? Бронируйте программы Earlscliffe College уже сейчас. Условия раннего бронирования действуют только до конца февраля 2018.
Английский за рубежом со скидками до 25%!
Хотите изучать английский за рубежом, но цены "кусаются"? Выбирайте страну и отправляйтесь на языковую программу гораздо дешевле! В акции принимают участие Англия, Ирландия и США!
Популярные программы
Обучение в Канаде является одним из самых популярных направлений среди украинских студентов. Образовательное агентство "СТАРТ ПЛЮС" рекомендует оптимальную схему обучения в Канаде с максимальной экономией средств! Детальнее о высшем образовании в Канаде
Изучение английского языка + программа развлечений и отдых на море! Летние каникулы в Англии - это незабываемое время, проведенное в атмосфере дружбы, знаний и веселья! 100% погружение в англоязычную среду!
О таких каникулах мечтает каждый ребенок! Nobel International School Algarve предлагает эксклюзивную программу для детей от 12 лет! Лагерь с условиями повышенного комфорта, трехразовое питание, экскурсии, развлечения и уроки английского!


Отзыв об Active Language Learning

Языковые курсы - английский язык
Cтудент Козий Роксолана
Возраст 39 лет
Период учебы 2 недели (весна 2014)
Страна Ирландия
Учебное заведение Active Language Learning - Dublin, Ireland

Отзыв: "Школа розміщена поблизу моря, з її тераси відкривається мальовничий краєвид. Колектив вчителів школи дуже дружній, доброзичливий, викладачі з терпінням пояснюють навчальний матеріал. Занняття присвячені граматиці, мовній специфіці та відточування правильності вимови. Важливий момент: на програмі присутні не тількі юні студенти, у групі займаються люди середнього і старшого віку. Невимушене оточення, сміх, студентське життя, що може бути більш приємним?  Люди дуже чуйні, допомагають один одному в навчанні. Це допомагає зняти страх у спілкуванні з іноземцями. Вечорами в будні дні студенти зустрічаються у пабах, у вихідні є можливість відвідувати екскурсії та прогулянки. У певні дні викладачі разом зі студентами проводять своє дозвілля за веселими розмовами та келихом пива (Гіннес). Насиченне життя навчає використовувати іноземну мову на практиці. Постійне спілкування англійською приносить швидший результат. 

Проживання у сімї дає можливість не тільки покращити мовні навички, а й прекрасно моделює відносини між людьми різних світоглядів та звичаїв. 

Участь у мовній програмі подарувала мені можливість мандрувати, навчатись, а також знайомитись з новими людьми. Дуже вдячна колективу школи, студентам зі школи та сім'ї, в якій я проживала, за те, що так тепло мене приймали.

Я відкрила для себе Ірландію з найкращої сторони. Перебування на програмі протягом 14 днів - це дуже короткий термін, мені хотілось б залишитися в ній довше. Ця країна вражає своєю красою, сюди хочеться повертатися знову і знову. Бажаю всім такого ж чудового досвіду перебування на мовних курсах та успіхів у навчанні."

Если Вы заинтересовались обучением в The Language Explorer, больше информации о программах обучения и условиях проживания Вы можете найти здесь: перейти к описанию учебного заведения>>

Все отзывы>>


Все отзывы