ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Отзыв о Sprachcaffe (Center for Arabic Studies)

Языковые курсы - арабский язык
Cтудент Скочиляс Юлиана
Возраст 23 года
Период учебы 4 недели (лето 2012)
Страна ЮАР
Учебное заведение Sprachcaffe (Center for Arabic Studies) - Rabat, Morocco

Отзыв: "Насамперед, хочу розповісти про школу. Вона знаходиться в одному з кращих районів Рабату. З вигляду маленький звичайний будиночок, але це не так!) В школі приблизно 30 класів, в кожному можуть розміститись до 10 учнів. Кожен клас облаштований мультимедійними засобами. Велика їдальня з  виглядом на сад, тому свій обід ти можеш скоштувати в саду на зелененькій травичці.

Уроки в школі проходять цікаво. Викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного учня, пояснюють увесь необхідний матеріал, та допомагають у вирішенні будь-яких проблем. Викладачі під час навчання спілкуються лише арабською мовою, пояснення на уроках також ведеться арабською мовою. Це надає стимул для кращого вивчення мови та стимулює думати і вести обговорення лише мовою, яку ти вивчаєш.

Після завершення курсу 4-ри тижневого навчання, я можу з впевненістю сказати, що я почала без відчуття страху говорити арабською мовою, навчилась висловлювати свою думку на певну тему, використовуючи відомі мені слова. Це навчання дало мені поштовх у подальшому вдосконаленні вивчення мови.

Умови проживання досить хороші та європейські. Щодо харчування, то це переважно була традиційна марокканська їжа. На жаль, я не люблю їжу в яку додають багато спецій, а як відомо, традиційна арабська їжа містить в собі велику кількість спецій та приправ.

Кожного дня організовуються екскурсії по визначним архітектурним пам’яткам міста. На вихідні дні адміністрація школи організовує поїздки у визначні місця країни. Найкраще для мене – це атмосфера в школі. Дружні відносини між усіма учнями школи не залежно від походження, віри сповідання і т.п. Ставлення викладачів до учнів, яке лише викликає ще більше бажання вивчати цю мову та культуру.

Завдяки агентству «Старт Плюс» я була впевнена у всій процедурі оформлення документів необхідних для навчання та ставлю найвищу оцінку за цю роботу! Звичайно, я рекомендуватиму агентство «Старт Плюс» своїм друзям і знайомим. Дякую за турботу щодо організації моєї поїздки. Місяць, який я провела в Рабаті, - найкращий період в моєму житті!

Все отзывы>>


Все отзывы