ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Скидки и акции
Поспешите, количество мест ограничено! Скидка 15% на детскую программу от лучшей школы английского языка на Мальте
Подарите Вашему ребёнку незабываемые впечатления от Gateway School of English на Мальте!
Учите английский в Ирландии по специальным ценам! Всего от 175 евро в неделю!
Только для Вас действуют скидки до 15% при бронировании любого курса английского в ирландской языковой школе Atlas Language School! Успейте сэкономить!
Школа французского языка AzurLingua в Ницце дарит сезонные скидки на летние программы для детей!
Не упустите свой шанс получить приятный бонус в качестве скидки на летние программы изучения французского языка в Ницце на прекрасном Лазурном побережье!
Популярные программы
Обучение в Канаде является одним из самых популярных направлений среди украинских студентов. Образовательное агентство "СТАРТ ПЛЮС" рекомендует оптимальную схему обучения в Канаде с максимальной экономией средств! Детальнее о высшем образовании в Канаде
Изучение английского языка + программа развлечений и отдых на море! Летние каникулы в Англии - это незабываемое время, проведенное в атмосфере дружбы, знаний и веселья! 100% погружение в англоязычную среду!
О таких каникулах мечтает каждый ребенок! Nobel International School Algarve предлагает эксклюзивную программу для детей от 12 лет! Лагерь с условиями повышенного комфорта, трехразовое питание, экскурсии, развлечения и уроки английского!


Отзыв о Sprachcaffe (Center for Arabic Studies)

Языковые курсы - арабский язык
Cтудент Скочиляс Юлиана
Возраст 23 года
Период учебы 4 недели (лето 2012)
Страна ЮАР
Учебное заведение Sprachcaffe (Center for Arabic Studies) - Rabat, Morocco

Отзыв: "Насамперед, хочу розповісти про школу. Вона знаходиться в одному з кращих районів Рабату. З вигляду маленький звичайний будиночок, але це не так!) В школі приблизно 30 класів, в кожному можуть розміститись до 10 учнів. Кожен клас облаштований мультимедійними засобами. Велика їдальня з  виглядом на сад, тому свій обід ти можеш скоштувати в саду на зелененькій травичці.

Уроки в школі проходять цікаво. Викладачі знаходять індивідуальний підхід до кожного учня, пояснюють увесь необхідний матеріал, та допомагають у вирішенні будь-яких проблем. Викладачі під час навчання спілкуються лише арабською мовою, пояснення на уроках також ведеться арабською мовою. Це надає стимул для кращого вивчення мови та стимулює думати і вести обговорення лише мовою, яку ти вивчаєш.

Після завершення курсу 4-ри тижневого навчання, я можу з впевненістю сказати, що я почала без відчуття страху говорити арабською мовою, навчилась висловлювати свою думку на певну тему, використовуючи відомі мені слова. Це навчання дало мені поштовх у подальшому вдосконаленні вивчення мови.

Умови проживання досить хороші та європейські. Щодо харчування, то це переважно була традиційна марокканська їжа. На жаль, я не люблю їжу в яку додають багато спецій, а як відомо, традиційна арабська їжа містить в собі велику кількість спецій та приправ.

Кожного дня організовуються екскурсії по визначним архітектурним пам’яткам міста. На вихідні дні адміністрація школи організовує поїздки у визначні місця країни. Найкраще для мене – це атмосфера в школі. Дружні відносини між усіма учнями школи не залежно від походження, віри сповідання і т.п. Ставлення викладачів до учнів, яке лише викликає ще більше бажання вивчати цю мову та культуру.

Завдяки агентству «Старт Плюс» я була впевнена у всій процедурі оформлення документів необхідних для навчання та ставлю найвищу оцінку за цю роботу! Звичайно, я рекомендуватиму агентство «Старт Плюс» своїм друзям і знайомим. Дякую за турботу щодо організації моєї поїздки. Місяць, який я провела в Рабаті, - найкращий період в моєму житті!

Все отзывы>>


Все отзывы