ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Отзыв о London School of Business and Finance (LSBF)

Языковые курсы - деловой английский язык
Cтудент Мазуркевич Светлана
Возраст 19 лет
Период учебы 2 недели (лето 2012)
Страна Великобритания
Учебное заведение London School of Business and Finance (LSBF) - London, UK

Отзыв: "Я вивчала Business English (advanced level). Незважаючи на відносно короткий курс, мені вдалося з головою поринути у світ бізнесу, слухаючи euronews та обговорюючи найпікантніші економічні теми стосовно ситуації, що склалася у світі на сьогоднішній день. Безперечно, частина уроку була присвячена і граматиці. Методика викладання надзвичайно ефективна і суттєво відрізняється від українського навчання: викладач створює невимушену дружню, довірливу атмосферу, при цьому відчувається високий професіоналізм і вміння знайти підхід до кожного студента. Просто перебуваючи в атмосфері постійного спілкування англійською мовою, починаєш «щебетати» англійською на бізнес-теми, навіть не усвідомлюючи цього! 

Я жила в сім’ї зі старшими людьми – близько 60-ти років. Вони дуже добрі, привітні, цікаві і спілкування з ними приносило мені масу задоволення! Умови проживання дуже хороші: в будинку зі всіма зручностями було завжди прибрано і охайно. Харчуванням вони також мене забезпечували. Але кожного дня я рано виходила з дому, щоб встигнути все побачити, а додому поверталася пізно ввечері, тому, в принципі, мені найважливіше було сходити в душ і виспатись! До умов проживання я не вибаглива – головне, що я жила з чудовими людьми, тому повертатися було завжди приємно, оскільки мене щовечора чекали мої прийомні батьки, яким було дуже цікаво послухати історії де я встигла побувати і що бачила!

Своїм дозвіллям я займалася переважно сама. Оскільки Лондон – це світова столиця, тому там завжди багато іноземців. Думаю саме тому ти завжди будеш озброєний картами метро (лондонське метро – це взагалі безцінний досвід!), і картами суто з розташуванням всіх визначних місць. Оскільки в мене було тільки 2 тижні, я  не хотіла втрачати ні хвилини і «стоптувала свої ноги» на 150% кожен день, щоб встигнути все побачити! Але в школі також була програма дозвілля: поїздки в Оксфорд, Брайтон, Кембридж, Единбург, Париж, Амстердам та багато інших міст. Ціни відносно невисокі. Організовувались дискотеки, вечори перегляду фільмів, ходили групою в паб. Взагалі, в Лондоні можна знайти де провести час на будь-який смак!

Більше всього я була здивована і захоплена тим, що Лондон дуже різноплановий: хочеш дізнатись історію Великобританії – ідеш на екскурсію, щоб відвідати безліч історичних пам’яток, хочеш відчути фінансову могутність Лондона – ідеш в бізнес-частину міста, хочеш посидіти з друзями за кавою чи випити пива – всюди ресторани і паби, хочеш просто відпочити – ідеш в один з парків Лондона! Більше всього сподобались парки – вони переважно всі публічні, тому людина може просто, повертаючись з роботи, влаштувати міні-пікнік на траві. Здивувало, що всі майже так і роблять, але при цьому їхня культура не дозволяє залишити сміття після себе. Тому всі парки дуже чисті, з гарними газонами та фонтанами.

З самого першого дня я себе відчувала в Лондоні дуже комфортно. Складалося враження, що я завжди тут жила. Тому не сподобалася мені саме дата відльоту з Лондона до України!

Декілька порад з особистого досвіду:
- відкривайте Шенгенську візу. Школа пропонує багато поїздок за кордон, і в будь-якому випадку з  Лондона це дешевше, ніж з України.
- купіть хороший цифровий фотоапарат. Це найголовніша річ за кордоном! Ніякий сувенір не замінить цього!
- якщо ви думаєте: поїхати кудись ближче на курорт на більший термін чи поїхати навчатися на 2 тижні в Лондон за ту ж ціну – не сумнівайтесь і їдьте в Лондон! Ви не уявляєте, який безцінний досвід вивчення мови ви отримаєте, скільки чудових місць відвідаєте, скільки насолоди і щастя отримаєте просто гуляючи узбережжям Темзи, ласуючи морозивом і дивлячись на вечірній Біг Бен, Кафедральний собор, Лондонський міст і скільки натхнення у вас з’явиться для нових задумів та ідей на найближче майбутнє!

Із задоволенням ще скористаюся послугами освітньої агенції «Старт Плюс», оскільки мені дуже сподобалася якість обслуговування компанії. Претензій не маю. Оформлення документів пройшло швидко та якісно. В компанії працюють професіонали, які завжди допоможуть у виборі кращого варіанту навчальної програми саме для Вас! Я щиро вдячна агентству за цю унікальну можливість навчатися в Лондоні, дуже задоволена процесом оформлення документів, тому, безперечно,  радитиму його всім друзям та знайомим.

На завершення хотілося б додати, що це була одна з найкращих поїздок в моєму житті! Я ще раз переконалася, що нічого неможливого в житті немає, потрібно лише сильно чогось захотіти, прикласти максимум зусиль і праці, і обов’язково отримаєш позитивний результат!"

Если Вы заинтересовались обучением в London School of Business and Finance, больше информации об этом учебном заведении, программах и условиях проживания Вы можете найти здесь: перейти к описанию учебного заведения>>

Все отзывы>>


Все отзывы