ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Скидки и акции
Школа французского языка AzurLingua в Ницце дарит сезонные скидки на летние программы для детей!
Не упустите свой шанс получить приятный бонус в качестве скидки на летние программы изучения французского языка в Ницце на прекрасном Лазурном побережье!
Хотите получить до 30% скидки от международной языковой школы Rennert, одной из лучших школ Америки – спешите забронировать курс до середины июля!
Только в языковой школе Rennert и только с 14 июня до 15 июля Вы можете получить невероятные скидки до 30% на программы для детей и подростков в возрасте от 13 до 17 лет.
Эксклюзивные детские летние программы в Великобритании теперь со скидкой 5%
Бронируйте языковую программу от Emerald Cultural Institute на кампусе элитных британских школ и получите приятную скидку 5%
Популярные программы
Обучение в Канаде является одним из самых популярных направлений среди украинских студентов. Образовательное агентство "СТАРТ ПЛЮС" рекомендует оптимальную схему обучения в Канаде с максимальной экономией средств! Детальнее о высшем образовании в Канаде
Изучение английского языка + программа развлечений и отдых на море! Летние каникулы в Англии - это незабываемое время, проведенное в атмосфере дружбы, знаний и веселья! 100% погружение в англоязычную среду!
О таких каникулах мечтает каждый ребенок! Nobel International School Algarve предлагает эксклюзивную программу для детей от 12 лет! Лагерь с условиями повышенного комфорта, трехразовое питание, экскурсии, развлечения и уроки английского!


Навчання за кордоном

10 февраля 2014 г.

Сьогодні навчання за кордоном стає дедалі актуальнішим для українців. Справа не тільки в тому, що українська освіта залишає бажати кращого, а ще й у тому, що у світі сучасної глобалізації та глибокого взаємопроникнення економік різних країн, стало просто неможливо досягти значного успіху, якщо спеціаліст не володіє принаймні англійською мовою.

Навчання за кордоном

Навчання за кордоном  - це якісна освіта за найсучаснішими методиками, актуальні знання та обмін культурним досвідом. Системи освіти англомовних країн, таких як США, Канада, Великобританія, значно відрізняються від системи української освіти. Зокрема учні навчаються в школі 12 років, з поміж яких останні 2 роки є вирішальними.

Саме під час навчання за кордоном в старших класах учні мають можливість сконцентрувати свої зусилля на освоєнні тих дисциплін, які найбільше необхідні для опанування обраної професії. Це стає запорукою подальшої академічної успішності в університеті, а також високого професіоналізму в роботі. Саме тому дипломи англомовних країн такі популярні у світі, а їх власники отримують високооплачувану роботу у великих міжнародних компаній.

Якщо Ви справді бажаєте успіху – почніть з навчання за кордоном. Звичайно, вартість закордонної освіти є значно вищою ніж в Україні, проте відкриває широкі перспективи у майбутньому. Як зазначав великий Беджамін Франклін, «Найкращі інвестиції – це інвестиції у знання». Особливо, якщо звернути увагу на те, що під час навчання за кордоном в університеті чи коледжі студенти також мають можливість працювати та значною мірою покривати витрати на проживання і харчування.

Все більше студентів і їх батьків розуміють, що в сучасному світі шлях до успіху – це навчання за кордоном. Компанія «Старт Плюс» надає повний спектр послуг з отримання освіти за кордоном й є сертифікованим представником близько 200 іноземних навчальних закладів в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір навчальних програм, починаючи від найрізноманітніших мовних курсів майже в усіх країнах світу та закінчуючи престижною середньою та вищою освітою в США, Канаді, Великобританії та Швейцарії.Фото - Навчання за кордоном

Найбільшою популярність серед українських студентів користуються мовні програми. Співробітники компанії «Старт Плюс» порадять Вам лише найкращі заклади, де Ви дійсно зможете вивчити будь-яку мову: англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську та ін. Під час навчання за кордоном студенти повністю занурюються в мовне середовище, оскільки навчання проходить в невеликих інтернаціональних класах з професійними викладачами - виключно носіями мови.

Такі заняття є найбільш ефективними та дозволяють оволодіти мовою в найкоротший термін. Лише під час навчання за кордоном Ви зможете отримати такі знання та розмовні навички, що зможете спілкуватися на одному рівні з носіями мови. Крім того Ви отримаєте неоціненний досвід міжкультурного спілкування, що високо цінується у міжнародних компаніях.

Навчання за кордоном – це також світ неймовірних пригод і подорожей, що залишає враження на все життя. Навчальні програми окрім обов’язкових академічних дисциплін включають також різноманітні культурні заходи, місцеві розваги, спорт і відвідування визначних пам’яток. Все це робить процес навчання непомітним і приємним, а найголовніше ефективним. Після навчання за кордоном під час шкільних канікул у цьому вже мали змогу переконатися сотні українських школярів та їх батьків. Переконайтеся й Ви!

Зверніться за консультацією в освітню агенцію «Старт Плюс» і ми допоможемо Вам стати успішними! Перейти в розділ "Контакти"

 

Также Вас может заинтересовать - высшее образование в Польше


← Предыдущая новость
12 ноября 2013 г.
Образовательное агентство "Старт Плюс" с радостью сообщает об изменениях в законодательстве Новой Зела…
Следующая новость →
22 февраля 2014 г.
Компания "Старт Плюс" рада сообщить Вам о нововведениях в иммиграционной политике Канады касательно ин…

Читать далее