ЗагрузкаПожалуйста ждите...
Популярные программы
Если Вы мечтаете поступить в Канаду, но располагаете ограниченным бюджетом - этот вебинар для Вас! В чем преимущества обучения в Канаде? Как поступить в Канаду после украинской школы или вуза? Какие инвестиции потребуются для учебы? Как умело распорядиться бюджетом и получить диплом бакалавра за полцены? Узнайте ответы в этом видео!
Образование в Канаде - это качественные знания по доступной цене (вдвое дешевле, чем в США). А обучение в Ванкувере - это теплый климат круглый год, океан и горнолыжные курорты в 30 минутах езды, мегаполис с острой нехваткой специалистов практически в любой сфере, так как город быстро растет и развивается. О своих впечатлениях и опыте рассказывает студентка British Columbia Institute of Technology (BCIT). Это ведущий прикладной институт страны, студенты которого трудоустраиваются еще во время обучения!
Если Вы ищете оптимальный вариант по цене, качеству и перспективам - посмотрите запись нашего вебинара о Польше! Он также будет особенно полезен, если Вы планируете поступить в зарубежный вуз уже этой осенью!


Навчання за кордоном

10 февраля 2014 г.

Сьогодні навчання за кордоном стає дедалі актуальнішим для українців. Справа не тільки в тому, що українська освіта залишає бажати кращого, а ще й у тому, що у світі сучасної глобалізації та глибокого взаємопроникнення економік різних країн, стало просто неможливо досягти значного успіху, якщо спеціаліст не володіє принаймні англійською мовою.

Навчання за кордоном

Навчання за кордоном  - це якісна освіта за найсучаснішими методиками, актуальні знання та обмін культурним досвідом. Системи освіти англомовних країн, таких як США, Канада, Великобританія, значно відрізняються від системи української освіти. Зокрема учні навчаються в школі 12 років, з поміж яких останні 2 роки є вирішальними.

Саме під час навчання за кордоном в старших класах учні мають можливість сконцентрувати свої зусилля на освоєнні тих дисциплін, які найбільше необхідні для опанування обраної професії. Це стає запорукою подальшої академічної успішності в університеті, а також високого професіоналізму в роботі. Саме тому дипломи англомовних країн такі популярні у світі, а їх власники отримують високооплачувану роботу у великих міжнародних компаній.

Якщо Ви справді бажаєте успіху – почніть з навчання за кордоном. Звичайно, вартість закордонної освіти є значно вищою ніж в Україні, проте відкриває широкі перспективи у майбутньому. Як зазначав великий Беджамін Франклін, «Найкращі інвестиції – це інвестиції у знання». Особливо, якщо звернути увагу на те, що під час навчання за кордоном в університеті чи коледжі студенти також мають можливість працювати та значною мірою покривати витрати на проживання і харчування.

Все більше студентів і їх батьків розуміють, що в сучасному світі шлях до успіху – це навчання за кордоном. Компанія «Старт Плюс» надає повний спектр послуг з отримання освіти за кордоном й є сертифікованим представником близько 200 іноземних навчальних закладів в Україні. Ми пропонуємо широкий вибір навчальних програм, починаючи від найрізноманітніших мовних курсів майже в усіх країнах світу та закінчуючи престижною середньою та вищою освітою в США, Канаді, Великобританії та Швейцарії.Фото - Навчання за кордоном

Найбільшою популярність серед українських студентів користуються мовні програми. Співробітники компанії «Старт Плюс» порадять Вам лише найкращі заклади, де Ви дійсно зможете вивчити будь-яку мову: англійську, французьку, німецьку, іспанську, італійську та ін. Під час навчання за кордоном студенти повністю занурюються в мовне середовище, оскільки навчання проходить в невеликих інтернаціональних класах з професійними викладачами - виключно носіями мови.

Такі заняття є найбільш ефективними та дозволяють оволодіти мовою в найкоротший термін. Лише під час навчання за кордоном Ви зможете отримати такі знання та розмовні навички, що зможете спілкуватися на одному рівні з носіями мови. Крім того Ви отримаєте неоціненний досвід міжкультурного спілкування, що високо цінується у міжнародних компаніях.

Навчання за кордоном – це також світ неймовірних пригод і подорожей, що залишає враження на все життя. Навчальні програми окрім обов’язкових академічних дисциплін включають також різноманітні культурні заходи, місцеві розваги, спорт і відвідування визначних пам’яток. Все це робить процес навчання непомітним і приємним, а найголовніше ефективним. Після навчання за кордоном під час шкільних канікул у цьому вже мали змогу переконатися сотні українських школярів та їх батьків. Переконайтеся й Ви!

Зверніться за консультацією в освітню агенцію «Старт Плюс» і ми допоможемо Вам стати успішними! Перейти в розділ "Контакти"

 

Также Вас может заинтересовать - высшее образование в Польше


← Предыдущая новость
12 ноября 2013 г.
Образовательное агентство "Старт Плюс" с радостью сообщает об изменениях в законодательстве Новой Зела…
Следующая новость →
22 февраля 2014 г.
Компания "Старт Плюс" рада сообщить Вам о нововведениях в иммиграционной политике Канады касательно ин…

Читать далее